top of page

YARDIM

Ürünler Gümüş mü, Altın mı?

Ürünlerimizin tamamı 925 ayar özel tasarım gümüştür. Model ve tasarım özelliklerine göre rodyum (beyaz altın) kaplama, 14K altın kaplama, 14K rosegold altın kaplama, 22K altın kaplamadır.

Hangi Ödeme Yöntemlerini Kullanabilirim?

 

Kredi kartı veya banka kartı ile ödeme sağlayabilirsiniz. Ayrıca Havale/Eft ve Kapıda Ödeme seçeneklerimiz de mevcuttur. 

 

Kararma yapar mı?

 

Ürünlerimiz, kararmaya karşı etkili altın kaplama teknikleri kullanılarak uzun süre aynı şıklıkta kullanabileceğiniz nitelikte tasarlanmıştır. Parfüm, deterjan, su vb yoğun kimyasal içerikli maddelere maruz bırakılmamaları tavsiye edilir. 

Siparişim ne zaman elime ulaşır?

 

Siparişiniz stoklarda mevcutsa sipariş verildiği iş günü içerisinde kargoya teslimi sağlanır. Bu durum siparişi verdiğiniz saate ve kargoların açık olma durumuna göre değişiklik gösterebilir. Üretim süresi ürünlerimizin açıklama kısmında mevcuttur. Kargoya tesliminden sonra 1-2 iş günü içinde ise kargo size ulaşmaktadır. Not eklenmiş siparişlerimizin 5 iş günü kargolama süresi mevcuttur.

Kargo ücretli mi?

Kargomuz ücretsizdir. Sadece kapıda ödeme seçeneğinde kargo ücreti ve kapıda ödeme komisyon ücreti müşterilerimize ait olmaktadır.

Yüzük ölçüsü hakkında bilgi alabilir miyim?

 

Yüzük modellerimiz standart(14) yüzük ölçüsünde gönderilmektedir. Daha sonradan ölçü değişimi için bir kuyumcuda veya gümüşçüde birkaç dakika süren ölçü ayarlatma işlemi yapabilirsiniz. 

Kaplama seçenekleri nelerdir?

 

Siparişiniz ek ücretsiz oluşturulduğu takdirde görseldeki gibi gelecektir. Rose, Silver ve Gold kaplama seçenekleri ürün rengi üzerinde özelleştirmedir. İstek üzerine üretildiği için kaplama seçeneklerinin görselleri bulunmamaktadır. Özelleştirilmiş siparişlerimizin 10 iş günü üretim süresi mevcuttur.

İade seçenekleri nelerdir?

Ürünlerimiz sipariş üzerine el işi üretim olduğu için iade seçeneğimiz bulunmamaktadır. Tarafınıza ulaşan üründe bir kusur, defo yaşandığı takdirde iade, tamirat, değişim işlemi ücretsiz olarak yapılmaktadır.

bottom of page